Ste obec a potrebujete rýchlo navýšiť kapacitu materskej školy?

Pripravujete projekt nového detského centra a hľadáte efektívny spôsob stavby?

Modulárne drevostavby ponúkajú ľubovoľné rozšírenie súčasných budov za polovičnú cenu oproti murovanej konštrukcii, s termínom dodania do 4 mesiacov.

Najvyššia kvalita vyhotovenia zaručuje nízke prevádzkové náklady i maximálny komfort pre pobyt detí i personálu.

Zažiadajte si nás do výberového konania podľa 134/2016 Zb. Zákon o zadávaní verejných zákaziek, radi Vam pripravíme ponuku.

 

Video z celej tejto realizácie od výroby až po montáž môžete vidieť tu:

 

Viac o tejto realizácii si môžete prečítať tu:

V obci Střelice u Brna vyrastie prvá materská škola v ČR vybudovaná formou modulárnej drevostavby

 

Nebo zde: Fermacell

 

Na fotky z tejto realizácie sa môžete pozrieť tu:

Česká republika – MŠ Střelice u Brna

Potrebujete rozšíriť Vašu MŠ len o jednu triedu? Nižšie Vám ponúkame variant, ako je to už do 4 mesiacov možné. Trápi nás, v akých podmienkach sa niektoré súčasné MŠ nachádzajú. Rokujeme so starostami i riaditeľmi škôl a predvádzame im absolútne ekologický a inovatívny spôsob stavieb, ktoré sú zdravotne neškodné a plnohodnotné a v ktorých sa deti budú cítiť skvelo. Táto malá škôlka je zložená z 3 modulov a je navrhnutá pre 13 detí.

Kontaktujte nás ohľadne osobnej schôdzky.

Máme rozpracovaných veľa projektov. Nižšie Vám dáme ochutnať jeden z nich, ktorý by sa mal realizovať v juhomoravskom kraji. Ide o MŠ zloženú zo štyroch modulov, ktorá pokryje kapacitu 28 detí. Vizualizácie, ktoré sú k dispozícii nižšie, sú zasadené do reálneho prostredia, tak, ako to bude vyzerať v skutočnosti.

Potrebujete len konzultáciu, prípadne máte záujem o vytvorenie cenovej ponuky?

Kontaktujte nás a my za Vami radi prídeme.

 

Našli sme ideálne riešenie pre ekonomické a efektívne stavby pre potreby vodných záchranárov.

Kľúčovými vlastnosťami sú variabilita, možnosť vytvorenia oddeleného priestoru pre personál a prípadné zdravotné zásahy, krytú terasu pre maximalizáciu komfortu posádky stanice.

Návrh riešenia fasády a doplnkových prvkov je vyhotovený so zreteľom na maximálnu životnosť v náročnom prostredí, predovšetkým vplyv vlhkosti.

So spoločnosťou Úsporné bydlení sme realizovali zákazky pre stanice vodnej záchrannej služby na vodnej nádrži Hracholusky a priehrade Dalešice.

Stanicu Vodnej záchrannej služby na vodnej nádrži Hracholusky tvoria 3 moduly zostavené do pôdorysu tvaru U tak, aby tu bola prirodzene vytvorená krytá pobytová terasa. Vo vnútri stavby nájdeme ošetrovňu so skladom, 2 samostatné spálne, spoločenskú miestnosť s kuchyňou a jedálňou a sociálne zázemie. Krytá terasa slúži ako miesto odpočinku zásahovej jednotky medzi jednotlivými výjazdmi.

Stavbu realizovala partnerská spoločnosť Úsporné bydlení.

VZS na Dalešickej priehrade

Stanicu Vodnej záchrannej služby na Dalešickej priehrade tvoria 2 moduly zostavené do pôdorysu tvaru L tak, aby tu bola prirodzene vytvorená krytá pobytová terasa.  Vo vnútri stavby nájdeme ošetrovňu so skladom, spoločenskú miestnosť s kuchyňou a jedálňou a sociálne zázemie. Krytá terasa slúži ako miesto odpočinku zásahovej jednotky medzi jednotlivými výjazdmi.

Stavbu realizovala partnerská spoločnosť Úsporné bydlení.

Bývanie na vode je vrcholná romantika. Pokiaľ uvažujete o obstaraní plávajúceho domu, modulárna drevostavba je ideálnym riešením.

Na plávajúci pontón sa inštaluje štandardným postupom modul podľa projektu. Najvyšší štandard kvality vyhotovenia stavby zaručuje dlhodobú kvalitu so zreteľom na pôsobenie vlhkosti, vetra, striedanie teplôt a prípadný pohyb.

Veľkosť hausbótu je limitovaná len veľkosťou a nosnosťou pontónu a vašimi predstavami.

Návrh a vizualizácia Petr Korecký.

Tiny house – to nie je bývanie pre každého, ale zároveň má stále viac a viac svojich fanúšikov.

Zároveň je to aj architektonické a sociálne hnutia, ktoré presadzuje život len v malých domoch.
Domček s okrúhlym oknom ako plnohodnotné bývanie pre pár, alebo šťavnatá víkendovka.
Stavba používa hodnotné prírodné materiály – vnútri sú dubové podlahy a hlinené omietky, ktoré ponúkajú skvelú klímu a spolu so zelenou strechou eliminujú potenciálne prehrievanie stavby v lete. Na kryté terásce, ktorá je obývačkou naviac budete od jari do jesene pozerať do krajiny.

Návrh a vizualizácia Petr Korecký..

Máte individuálny projekt a chcete ho konzultovať?

Máte vo všetkom jasno a potrebujete váš atypický projekt realizovať?

Neuspeli ste u firiem, ktoré sa zaoberajú len štandardizovanou výstavbou?

Máme riešenie. V spolupráci s našou projekčnou firmou Vám ponúkame možnosť výstavby modulárnych domov na mieru. pozrite sa na 2 konkrétne návrhy, ktoré sme klientovi skreslili a vyrobili na mieru.

Dvojmodul L so sedlovou strechou 3,5+kk
Plocha:
 zastavaná 60 m2, úžitková 82 m2
Typ: konštrukcia NED, stavba na kľúč, U stena = 0,15 W/m²K, U strecha = 0,12 W/m²K
Založenie: zemné skrutky Bayo-s (realizátor Chytré základy)
Zaujímavosť: Atypický projekt so sedlovou strechou v časti hlavného modulu a zelenou strešnou terasou nad vedľajším modulom. Modul sa dodáva na kľúč, inštalácia prebiehala na mieste, vrátane dokončovacích prác. Na prepravu boli použité dva ťahače, pričom prvý viezol hlavný modul a druhý viezol vedľajší modul a demontovanú sedlovú strechu. So zreteľom na inštaláciu strechy prebiehali dokončovacie práce necelý týždeň.
Dátum realizácie: 07 / 2018

Projekt atypického dvojmodulu so sedlovou strechou 3,5+kk
Plocha: zastavaná 64,9 m2, úžitková 82,1 m2
Typ: konštrukcia NED, stavba na kľúč, U stena = 0,15 W/m²K, U strecha = 0,12 W/m²K
Založenie: zemné skrutky Bayo-s (realizátor Chytré základy)
Zaujímavosť: Atypický projekt so sedlovou strechou využíva v čo najvyššej miere vnútorný priestor. Na neveľkom pôdoryse sa nachádzajú 2 izby, kuchyňa s jedálňou a obývačkou a v podstrešnom priestore odpočinková zóna s pracovňou.

Oslovil nás klient z Maďarska s absolútne úžasným pozemkom. Výhľad priamo na Balaton, jedna časť pozemku vyvýšená presne pre náš modulárny dom. Čo na tom, že pre klienta to bude iba letné sídlo. Modulárna stavba je zložená z 8 modulov a bude sa realizovať na jar roku 2020, už dnes však máme k tomuto projektu vizualizácie a pripravujeme výrobnú dokumentáciu.

Máte atypickú požiadavku?

Spojte sa s nami a my sa s Vami radi stretneme.