Snažíme sa pre svojich klientov robiť maximum. Preto sme začali dodávať naše modulárne domy vybavené vrátane nábytku. Máte atypické požiadavky? Potrebujete nábytok na mieru? Na nás sa môžete spoľahnúť.

Vyčleníme Vám z našej firmy človeka, ktorý sa o Vás postará a navrhne Vám interiér presne podľa Vášho vkusu a potrieb.

Pozrite sa na už hotové realizácie, ale aj na vizualizácie interiérov, ktoré práve chystáme a budeme realizovať.

S firmou Decons spolupracujeme už niekoľko rokov, a keď si naši zákazníci želajú kvalitný nábytok, odporučíme spoluprácu práve s firmou Decons. Firma Decons vyvíja inovatívne dizajnové riešenia, ktoré vdýchnu život Vašim predstavám. Vytvorí Vám ideálne interiér, kde budete tráviť príjemné chvíle. Decons je profesionálny tím poskytujúcí všetky druhy dizajnérskych služieb.

 

Spolupracujeme s kúpeľňami Ptáček, pretože je to partner na ktorého sa môžeme vždy spoľahnúť a ešte na viac robí skvelú prácu. Čo o sebe sama táto firma hovorí?

„Súčasťou našej rozsiahlej predajnej siete sú špecializované kúpeľňové štúdiá, ktorých úlohou je pomocou odborného personálu poskytnúť zákazníkom komplexnú starostlivosť a kvalitné výrobky. Snažíme sa ponúknuť najširší sortiment vo všetkých cenových úrovniach, s veľkým výberom domácich i zahraničných značiek, vrátane aktuálnych noviniek. Štúdiá kúpeľní prezentujú širokú ponuku z oblasti sanitárnej keramiky, obkladov a dlažieb, batérií a doplnkov. V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje viac ako štyri desiatky kúpeľňových štúdií v ČR a SR a ďalšie sa pripravujú. Štúdiá v brnenskom M-Paláci, Prahe-Jinočanech, Prahe-Podolí a Prahe-Černém Mostě so svojou plochou až 1.400 m2 patrí medzi najväčšie kúpeľňové štúdiá v ČR. Štúdio kúpeľní Ptáček – Sykora Home v Prahe-Vysočanech je zamerané na VIP klientelu a ponúka predovšetkým designové novinky.“

 

Vždy keď potrebujeme do niektorého z našich modulárnych domov sedačku, obraciame sa na firmu Sofa Tkadlec. Prečo? Pretože je to český výrobca sedacích súprav, čalúneného nábytku, a to aj na mieru. Firma Sofa Tkadlec je kvalita a nadčasový dizajn.