Zariadenie interiéru môže prebiehať súčasne so stavbou modulárneho domu. Spolu s vizualizáciou drevostavby vám radi pripravíme i vizualizáciu interiéru, ktorý bude splňovať všetky vaše požiadavky a potreby.

Našim klientom sa snažíme poskytovať komplexný servis služieb, preto sme začali dodávať naše montované domy vrátane vybavenia. Dokážeme realizovať nábytok na mieru či nábytok s atypickými požiadavkami.

V našej spoločnosti máme také zázemie, že vám môžeme vyčleniť človeka, ktorý sa postará o návrh vášho interiéru i následnú realizáciu obydlia podľa vášho vkusu.

Našimi dvornými dizajnérmi sú dvaja skvelí páni z firmy Decons. Majú 27 rokov skúseností (nie dohromady, ale každý zvlášť) a vždy nás prekvapia takým riešením, že už vo dverách skladáme klobúk. Dokážu totiž vytvoriť taký interiér, v ktorom sa chcete posadiť, natiahnuť, pohrať sa s deťmi alebo si zacvičiť jogu.

Rozumejú nielen svojej práci, ale aj tomu, že zákazníkov sa musia pýtať, pýtať a pýtať, aby pre nich dokázali navrhnúť ohromujúci interiér. V rukáve majú štyri stolárske firmy, ktoré ich nápady prevedú do naozaj krásnej reality.

Všetci milujeme nábytok IKEA. Ideme len pre jedno kreslo, ale odchádzame s plédom v podpaží, vonnými sviečkami a perfektným kvetinovým stolčekom. Vďaka nábytku IKEA mnohí z nás zútulnili svoje domácnosti a vybavili ich desiatkami praktických vychytávok.

Nábytkom IKEA sme vybavili i jeden z našich vzorových domov v Tvrdoniciach – to aby ste sa v ňom hneď cítili ako doma. Príďte sa k nám do výrobného areálu sami presvedčiť.

 

Prémiový český výrobca masívneho nábytku a štýlových schodíšť je pre nás dlhodobo prvou voľbou pre všetky naše modulárne drevostavby. Ich práca sa vyznačuje vysokou kvalitou a nadčasovým dizajnom, čo je pre kvalitný nábytok veľmi dôležité. Ide o zákazkovú výrobu na mieru, pričom klient a prírodné drevo sú vždy na prvom mieste.

Stolárstvo Šmarda a syn vyrába masívny nábytok na mieru, čo je pri atypických modulárnych domoch doslova nevyhnutné.

Pre komplexnú realizáciu modulárnych domov vrátane interiéru potrebujeme partnerov, na ktorých sa dá za každých okolností spoľahnúť. Preto spolupracujeme s firmou Koupelny Ptáček. Počas našich dlhoročných skúseností sme totiž zistili, že odvádzajú naozaj skvelú prácu.

Profesionálne kúpeľňové štúdio ponúka návrhy kúpeľní i kvalitnú sanitárnu techniku, kúpeľňový nábytok a ďalší sortiment na všetkých cenových úrovniach.

 

Vždy keď potrebujeme do niektorého z našich modulárnych domov sedačku, obraciame sa na firmu Sofa Tkadlec. Prečo?

Pretože je to český výrobca sedacích súprav, čalúneného nábytku, a to i na mieru. Firma Sofa Tkadlec je skvelá kvalita, servis a perfektne uskutočnený detail.