Služby pre vás

Vypapierujeme za vás dotáciu Nová Zelená Úsporám

V oblasti výstavby pasívnych a nízkoenergetických drevostavieb sa pohybujeme už dlhé roky, preto máme naozaj bohaté skúsenosti s najrôznejšími dotačnými programami, ktoré sa na ne vypisujú. Máme prehľad o všetkých náležitostiach, dokumentoch a podmienkach a dokážeme postrážiť, aby dotačná žiadosť i realizácia vášho modulového domu bola dokonale predpisová. Celú žiadosť o dotáciu nám môžete pokojne zveriť.

V súčasnosti prebieha dotačný program Nová Zelená Úsporám pre výstavbu nových rodinných domov s veľmi nízkou energetickou náročnosťou. Ich majitelia môžu dosiahnuť na jednorazové sumy 200 000 Kč, 350 000 Kč alebo 500 000 Kč. Taká dotácia už realizáciu modulového domu výrazne zlacní.

Dokážeme samozrejme zariadiť i dotáciu na zadržiavanie dažďovej vody.

 

Pripravíme projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie

Našim klientom poskytujeme komplexný servis, preto za nich ochotne vybavíme i všetky dokumenty vrátane projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie. Pokiaľ nemáte čas alebo je pre vás papierovanie španielskou dedinou, zverte tieto činnosti nám. S prípravou projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie máme dlhoročné skúsenosti a spracujeme ich do bodky presne a bezchybne.

Pokiaľ je pre vás náročné nájsť vhodného projektanta, obráťte sa na nás a pripravíme vám projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie na kľúč. Zaistíme a postrážime všetko potrebné. Namiesto návštev úradov a kontrolovania dokumentov sa môžete venovať svojej práci či rodine. Starosti so stavebným povolením nechajte na nás.

 

Vytvoríme extenzívnu zelenú strechu

Modulové drevostavby so zelenými strechami lákajú celý rad našich zákazníkov, preto sme sa spojili s firmou ArchVegetal s.r.o.  Spoločne zaistíme zhotovenie zelenej strechy na vašom dome či na jednotlivých moduloch domu.

 

Interiérové vybavenie domu

Spolupracujeme s radom spoľahlivých stolárskych firiem, vďaka ktorým môžeme celý váš dom komfortne vybaviť. Dokážeme zhotoviť kuchynskú linku, realizovať rad úložných priestorov, celý dom alebo ktorúkoľvek jeho časť.

 

Spracovanie profesionálnych vizualizácií

Potrebujete si celé obydlie predstaviť – tomu plne rozumieme a radi vám spracujeme vizualizácie celého domu. Budú rovnako dokonalé ako finálna realizácia.

 

Vybavenie hypotečného úveru

Spolupracujeme s mnohými bankovými inštitúciami poskytujúcimi úvery na modulárne rodinné domy. Celým procesom financovania vás prevedieme a dotiahneme ho do zdarného konca.