Vypapírujeme za vás dotáciu Nová Zelená úsporám

V oblasti výstavby pasívnych a nízkoenergetických drevostavieb sa pohybujeme už mnoho rokov, preto sme naozaj zbehlí v najrôznejších dotačných programoch, ktoré sa na ne vypisujú. Máme prehľad o všetkých náležitostiach, dokumentoch a podmienkach a dokážeme ustrážiť to, aby dotačná žiadosť aj realizácia vášho modulového domu bola úplne predpisová. Celú žiadosť o dotáciu nám môžete s kľudom zveriť.

V súčasnej dobe prebieha dotačný program Nová Zelená úsporám pre výstavbu nových rodinných domov s veľmi nízkou energetickou náročnosťou. Ich majitelia môžu dosiahnuť na paušálne sumy 5 893 €, 11 787 € alebo 17 681 €. Takáto dotácia už realizáciu modulového domu výrazne zlacnie.

Vieme samozrejme vybaviť aj dotáciu pre zadržiavanie dažďovej vody.

 

Pripravíme projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie

Našim klientom poskytujeme komplexný servis, preto za ne radi vybavíme aj všetky dokumenty vrátane projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie. Ak nemáte čas alebo je pre vás papierovanie španielska dedina, zverte tieto činnosti nám. S prípravou projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie máme dlhoročné skúsenosti a spracujeme ju do bodky presne a bezchybne.

Ak je pre vás náročné nájsť správneho projektanta, obráťte sa na nás a pripravíme vám projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie na kľúč. Zabezpečíme a postrážime všetko potrebné. Namiesto návštev úradov a kontrolovanie dokumentov sa môžete venovať svojej práci či rodine. Starosť o stavebné povolenie nechajte na nás.

 

Vytvoríme extenzívnu zelenú strechu

Modulové drevostavby so zelenými strechami lákajú celý rad našich zákazníkov, preto sme sa spojili s firmou ArchVegetal s.r.o. Spoločne zabezpečíme zhotovenie zelené strechy na vašom dome či na jednotlivých moduloch domu.

 

Interiérové ​​vybavenie domu

Spolupracujeme s radom spoľahlivých stolárskych firiem, vďaka ktorým môžeme celý váš dom komfortne vybaviť. Dokážeme zhotoviť kuchynskú linku, realizovať rad úložných priestorov, celý dom alebo akúkoľvek jeho časť.

 

Spracovanie profesionálnych vizualizácií

Potrebujete si celé bývanie predstaviť – tomu plne rozumieme a radi vám spracujeme vizualizácie celého domu. Budú rovnako dokonalé ako finálna realizácia.

 

Vybavenia hypotekárneho úveru

Spolupracujeme s radom firiem poskytujúcich úvery na modulárne rodinné domy. Celým procesom financovania vás prevedieme a dotiahnemeho do zdarného konca.