Montované drevostavby sa prispôsobia na mieru vašej firme. Dokážeme rýchlo postaviť malú kanceláriu, rozšíriť súčasnú prevádzkareň, ktorá už nestačí potrebám firmy, alebo vytvoriť veľkorysé komplexné zázemie pre celú korporáciu. Jednotlivé moduly si zostavíte podľa vašich predstáv tak, aby sídlo vašej firmy dokonale zodpovedalo tomu, čo potrebujete.

Modulárna kancelária porastie s vašou firmou – pri zvýšení počtu zamestnancov stačí len pristavať ďalšie moduly a vaše kancelárie sa budú rozširovať spolu s firmou.

Pokiaľ vás trápi akútna potreba kancelárskeho priestoru, môžete ju rýchlo vyriešiť jedným modulom, ktorý sa dá postaviť bez stavebného povolenia.

Parametre:

 • Veľkosť 3,5 x 7,1 m
 • Zastavaná plocha 25 m2
 • Zodpovedá zákonu 183/2006 Zb., o územnom plánovaní a stavebnému poriadku (stavebný zákon)
 • Modulom je možné rozšíriť doterajšie kancelárske kapacity
 • Založenie na zemných skrutkách

Modulárne domy sa perfektne hodia na realizáciu hotelov či penziónov. Rýchle a efektívne riešenie montovanej drevostavby ponúkame tak vo variante solitérnych stavieb, ako aj vo forme modulov vzájomne napojených na seba. Montovaný modulárny dom tak ešte pred začiatkom sezóny môže rýchlo rozšíriť vaše ubytovacie kapacity a dostane váš biznis zas na vyššiu úroveň.

Vaši hostia si budú môcť užívať luxus a komfort samostatného apartmánu, ktorý si pre vás z hľadiska prevádzky zachová minimálne náklady na prevádzku a údržbu.

Parametre:

 • Veľkosť od 3,5 x 7,1 m až po 4,5 x 13 m
 • Dispozícia 1+kk až 2+kk
 • Možnosť napojovať moduly variabilne vedľa seba
 • Založenie na zemných skrutkách

Inšpirácie:

Môžete si prezrieť realizáciu projektu pre Motel „M“ Malacky na Slovensku, s ktorým sme sa dostali i do veľmi úspešného televízneho programu Nové bývanie.

 

Modulárne drevostavby sú ako stvorené pre potreby malých a stredných developerských projektov. Ich rýchla a efektívna výstavba, jednoduchá organizácia osôb i materiálu a vysoká úspora vďaka absencii stavebných prác presvedčí každého developera. Stavba sa zaobíde bez hluku, pohybu ťažkej techniky, záťaže pre životné prostredie i pre susedov.

Garantujeme najvyššiu kvalitu vyhotovenia a zaručujeme dlhú bezproblémovú prevádzku s minimom reklamácií.

Parametre:

 • Variabilný koncept riešenia domov rôznych tvarov
 • Samostatné alebo radové domy
 • Štandardizovaná dispozícia až do 6+kk
 • Doplnkovo terasy a pergoly, garážové státie i prístrešky
 • Založenie na zemných skrutkách

 

Inšpirácia:

Developerský projekt Modular holiday and weekend resort v prírodnej lokalite Dunasziget v Maďarsku. 12x Dvojmodul L (2x 4×13 m).

Vizualizáciu a návrh celého projektu pripravila architektonická kancelária Semela ateliers.

 

Exteriér lokality

Interiér domov

Pasívne či nízkoenergetické montované domy sú odpoveďou na rad vašich dopytov po lacnej, kvalitnej a priestornej kancelárii. Pokiaľ sa vaša firma rýchlo rozrastá a potrebujete reprezentatívne priestory, predstavujú pre vás modulárne drevostavby praktické a pomerne flexibilné riešenie. Systém modulárnej drevostavby sa dá navyše kedykoľvek rozšíriť, takže kancelárie jednoducho môžu pribúdať podľa zvyšovania počtu vašich zamestnancov.

Rýchle, ekonomické a ekologické drevostavby ponúkajú veľmi reprezentatívne priestory, ktoré môžete ozvláštniť napríklad zelenou strechou alebo zelenou stenou.

Moderné fitness centrum nie je len o pravidelnej námahe a endorfínovej odmene, predstavuje aj priestor pre relaxáciu. Odpočinok pri káve či iontovom nápoji vám poskytne vzdušná modulárna realizácia, ktorá sa môže pýšiť zelenou stenou či strechou. Modulárny dom je nenáročný na prevádzku, je postavený za 8 mesiacov a cvičenie v ňom je vďaka použitým materiálom zdravé.

Dámske fitness centrum sme pred časom realizovali v Maďarsku a pretože dopytov na fitness centrá nám chodí celý rad, vytvorili sme štúdiu a vizualizáciu moderného dámskeho fitness centra so zelenou strechou a stenou. Takto môže vyzerať vaše budúce fitness centrum.

Príjemná a útulná kaviareň realizovaná ako modulárny dom zaujme svojím zovňajškom a poskytne priestorné zázemie pre všetky vaše baristické želania. Vďaka veľkorysej terase sa u vás môžu usadiť i tri desiatky hostí, ktorým môžete servírovať výborné dezerty i levanduľovú limonádu v čarovnej atmosfére. Vývesný štít o vašom otvorení môžete vyvesiť už o 8 mesiacov.

Pokiaľ vám bude biznis dobre fungovať a vaša kaviareň sa stane najobľúbenejšou v meste, vďaka modulárnemu princípu stavby ju ľahko rozšírite o jednu či viacero častí. Z jedného modulu môže vyrásť kaviareň s poschodím a krásnym výhľadom na mesto či les.

Gastronómia je náročný biznis, pri ktorom musíte obrátiť každú korunu a premýšľať pomerne racionálne. Preto sme pre vás s našou partnerskou firmou Poe Poe vytvorili naozaj úžasný koncept Poe modul. Prevádzkareň zložená zo štyroch modulov môže byť umiestnená skutočne kdekoľvek. Môže vyrásť pred nákupným centrom, pri obľúbenej výpadovke z mesta alebo na zelenej lúke. Pokiaľ by k vám náhodou nechodili zákazníci, jednoducho prevádzkareň presťahujete na lukratívnejšiu lokalitu, pretože nie je zakotvená betónovými základmi, ale zemnými skrutkami.

Prezrite si štúdiu, pôdorys i vizualizáciu konceptu Poe modul a príďte si s nami pohovoriť o jeho možnostiach osobne. Alebo sa pokojne dostavíme my za vami.

Štúdia a vizualizácia pokladne predstavuje v našej ponuke úplnú novinku. Pri kúpalisku, klzisku alebo inom športovom areáli býva často polorozpadnutá búdka alebo oceľová pokladňa bez klimatizácie. Ak ste majiteľom športoviska, určite nemusíte hneď kopať základy a chystať sa na veľkú stavbu. Reprezentatívnu a krásnu pokladňu vám postavíme z jedného či dvoch modulov. Spracovali sme pre vás modernú, funkčnú a štýlovú štúdiu pokladne.

Začínate s podnikaním? Nemáte priestor, ale potrebujete mať reprezentatívne miesto?

Máme pre Vás riešenie, napíšte nám pre viac informácií.