Vzorový dom Coneco 2019 Bratislava

 

Vzorová modulárna drevostavba pre výstavu Coneco 2019 Bratislava!

Luxusná výbava a technológia zaraďujú túto modulárnu drevostavbu medzi absolútnu špičku. Poskytuje najvyšší komfort bývania v súlade s vrcholnou kvalitou použitých materiálov. Návrh interiéru vznikol v spolupráci s renomovaným architektonickým štúdiom Semela Ateliers a špičkovými nábytkármi JiMaRa s.r.o. Remeselní nábytkári JiMaRa využili v module každý priestor podľa najnovších trendov pre bývanie a dizajn. Biely nábytok vo vysokom lesku kombinujú s odtieňmi prekrásneho brestu.

Veľkoformátové presklenie smerujúce do súkromnej zóny s hlavnou terasou vám zaistí úplnú kontrolu nad vaším životným priestorom. Zo spálne vystúpite s prvou rannou kávou na súkromnú bočnú terasu pohodlne balkónovými dverami so zdvižným posunom. Kúpeľňu rozžiari v každom ročnom období francúzske okno. Hliníkové okná s izolačným trojsklom vás udržia v dokonalom tichu a príjemnej teplote – v lete i v zime.

Funkčný dizajn pre nás predstavuje všetko. Veľkoformátové obklady, posuvné dvere do puzdra, podlahový vinyl najvyššej kvality Gerfloor. Vliesové tapety dodávajú pocit útulnosti. Fasádu dekoruje smrekovcový rhombus obklad.

Na akých základoch bude Vaša modulárna drevostavba stáť?

Zakladáme naše domy na zemných skrutkách, pretože je to moderný, praktický, rýchly a ekonomický spôsob zakladania drevostavieb. Pozemok nepoškodzuje ťažká technika, základy sú hotové počas jediného dňa. Zaťažiteľnosť je možná okamžite po ukončení inštalácie, žiadne zrenie betónu. Inštalácia je možná počas celého roka. Technológia je navyše výrazne lacnejšia ako klasické betónovanie.

Výhradným dodávateľom zemných skrutiek je spoločnosť Chytré základy.

Pre viac informácií sa pozrite tu:

https://www.chytrezaklady.cz/zemni-vruty-drevostavby/

Chcete vedieť, ako to vyzerá v našom dome? Pozrite sa na virtuálnu prehliadku:

Modulárny dom je na predaj a ihneď k nasťahovaniu.

Pýtajte sa na ďalšie podrobnosti:

Vojtěch Juřenčák
jurencak@ekomodular.sk
tel. +421 948 353 120