Dovolená v Chorvátsku už nepriťahuje tak ako v minulosti, naopak oveľa viac tuzemských turistov a dovolenkárov začína objavovať kúzelné zákutia južnej Moravy. Od zvlnenej Pálavy až po roviny okolo Břeclavi však často nenachádzajú dostatok ubytovacích kapacít.

Na Moravu láka turistov predovšetkým víno

Dovolenku si vďaka nemu vychutnajú plnými dúškami. Vinári v tomto smere rozhodne nezaspali na vavrínoch, ba naopak. Pribúda vinárskych akcií, pochodov i „dní otvorených vinárskych pivníc“. Na svoje si prídu rovnako väčšie skupiny kamarátov, ako aj partneri dovolenkujúci trebárs len vo dvojici. S rastúcou popularitou Moravy rozširujú mnohí vinári portfólio svojich služieb. Mnohí z nich ponúkajú turistom okrem výborného vína a príjemného posedenia v pivnici aj možnosť štýlového ubytovania. O taký penzión či apartmán vo  vinárskej obci však býva veľký záujem a ubytovacia kapacita je na mnohých miestach dlhodobo nedostatočná – ak vás trápia oba problémy a máte voľný pozemok, existuje veľmi jednoduché riešenie.

Zostava 4 modulárnych apartmánov pre Motel M v Malackách na Slovensku.

Modulárna drevostavba postavená do štyroch mesiacov

Ak vaše ubytovacie kapacity nepostačujú záujmu turistov, určite popremýšľajte o ich rozšírení. Stavba novej časti penziónu však ani zďaleka nie je taká náročná ako stavba vínnej pivnice. Môžete sa rozhodnúť pre veľmi jednoduchú modulárnu drevostavbu, ktorá má veľa výhod. Na vašom pozemku vyrastie do štyroch mesiacov od podpisu zmluvy, takže keď na jar začnete stavať, môžete ju už v aktuálnej sezóne využiť. Na pozemku sa nebude pohybovať žiadna ťažká technika, pretože jednotlivé moduly stavby vznikajú vo výrobnej hale. Počet modulov drevostavby je navyše možné kedykoľvek upraviť – veľmi jednoducho pristaviate niekoľko ďalších modulov, ak vám kapacita znovu nebude stačiť. Štýlová drevostavba obložená drevom navyše do nádhernej vinárskej oblasti krásne zapadne.

Veľkou výhodou modulárnych drevostavieb je i pevná cena za stavbu, ktorá sa v priebehu výroby nezvyšuje dodatočnými prácami.

Drevostavba od špecialistov z Eko modular

Pokiaľ by ste stavbu modulárneho domu mali niekomu zveriť, potom práve odborníkom, ktorí vinársku oblasť južnej Moravy poznajú ako vlastné topánky, pretože tam žijú celý život. Obráťte sa na spoločnosť Eko modular, radi vám predstavíme najvhodnejšie riešenie pre váš pozemok.

Ozvite sa nám na info@ekomodular.cz, +420 770 653 120 a dohodnite si schôdzku.

Modulárna vinárska dedinka, alebo odpočinková lokalita? S nami je to možné.