Modulárne drevostavby a jeseň? Určite neplatí, že sa vo firme ukladáme na zimný spánok, pretože sa toho deje len málo. Pravda je totiž taká, že jesenné mesiace patria v našom segmente trhu k najvyťaženejším – mnohí klienti práve v októbri a novembri začínajú realizovať svoj sen o vlastnom modulárnom bývaní.

V októbri začneme, na jar bývate

Pri prvej nezáväznej schôdzke so záujemcami o bývanie v modulárnych drevostavbách vždy padne otázka na dĺžku realizácie. Odpovedáme vždy rovnako – do pol roka od podpisu zmluvy sa do nového presťahuje každý. Keď začneme s prípravou v októbri alebo novembri, v apríli či máji bývate. Často aj skôr, nikdy nie neskôr.

Ak vybavíme administratívu rýchlejšie, môžete byť v novom napríklad aj vo februári. Naše stavebné postupy sú nezávislé od počasia – celý dom postavíme v hale a zemné skrutky, na ktorých sú naše domy založené, je možné navŕtavať počas celého roka (nebetónujú sa, nie je treba čakať na vhodné ročné obdobie), prevezenie hotového domu na váš pozemok a jeho usadenie je potom záležitosť jedného dňa.

Začať stavať modulárny dom na jeseň znamená mať viac času na všetko

Nové bývanie nevyberáme na týždeň alebo rok – a rozhodnúť sa, čo vlastne od bývania potrebujem, nie je vždy úplne ľahké. Výber modulu, voľba financovania, interiér… to všetko sú veci, ktoré potrebujú čas. Viete, že celý proces realizácie môže zahŕňať až sedemnásť krokov?

Medzi nich patrí napr. zaistenie projektovej dokumentácie a stavebného povolenia, návrhy a realizácie interiéru, vybavenia (spolupracujeme s významnými dodávateľmi) a atypických úprav, prehliadka pozemku a jeho prípadné úpravy… a samozrejme aj samotná výroba vášho nového domu. Najčastejší postup? Po podpise zmluvy pripravíme štúdiu s projektovou dokumentáciou pre stavebné povolenie a zaistíme kompletnú realizáciu na kľúč.

Chcete tiež na jar bývať v novom?

Napíšte nám alebo zavolajte v októbri alebo novembri, dohodneme sa na podrobnostiach.

Kontakty na nás nájdete na tejto stránke .

Teším sa na správy od vás a prajem krásne zimné dni!

Vojtech Jurenčák, konateľ.

 Uzavrieť s nami zmluvu teraz znamená sťahovať sa už v lete do nového.