Pokiaľ sledujete slovenskú televíziu JOJ, určite poznáte reláciu Nové bývanie. Na Slovensku beží už 13. rok a teší sa veľkej obľube. Tohto roku nás slovenská televízia oslovila s prosbou účinkovať v nej s našimi drevostavbami.

Program Nové bývanie ponúka vhodné nehnuteľnosti

V každom diele programu Nové bývanie sa zoznámite s jednou rodinou, jednotlivcom či párom, ktorí hľadajú nové bývanie. Majú určitú predstavu o lokalite i cene – a na základe týchto parametrov im tvorcovia programu vyberú tri vhodné možnosti bývania, ktoré spoločne v programe navštívia. Nie vždy sa pre rodinu či pár hľadá priamo nové bývanie, niekedy majú záujem o chatu či chalupu na víkendový odpočinok, inokedy ich naopak zaujíma apartmán v rekreačnej oblasti, ktorý budú využívať na vlastnú relaxáciu a čiastočne i na prenájom. Požiadavky rodín bývajú teda naozaj pestré. Na každú z nich však dokážu makléri programu napasovať vhodné nehnuteľnosti.

Záujemca si prezrie modulárnu drevostavbu

V diele programu, ktorý sa bude vysielať 1. novembra 2020 o 17.50, uvidíte v ponuke možností pre daného záujemcu i našu modulárnu drevostavbu. Bez toho, aby ste sa museli zodvihnúť z gauča, si môžete modulárnu drevostavbu prezrieť, vypočuť si, ako ju vidí záujemca o moderné a vzdušné bývanie, a učiniť vlastné porovnanie troch ponúkaných variantov nového bývania. Viac už ale prezradzovať nebudeme, tešte sa na novembrový diel programu Nové bývanie. Máte záujem o prehliadku našich vzorových domov, alebo priamo o výrobu? Neváhajte nás kontaktovať.

Momentka z nakrúcania. Natáčanie prebiehalo v blízkosti Malaciek v krásnom prostredí Motelu M.
Modulová výstavba, to je rýchle, efektívne a ekonomické riešenie. Na fotografii v plodnej diskusii.