Naši milí klienti, spolupracovníci, podporovatelia a kamaráti,

máme za sebou ďalší úspešný rok bez väčších reklamácií a strát úsmevov. Obrovskú radosť nám robí spokojnosť našich klientov po odovzdaní stavby, ich prekvapenie z rýchlosti výstavby aj toho, že v každom ohľade držíme slovo. Veríme, že takéto správanie sa v budúcnosti stane v stavebníctve štandardom, nie obrovskou výnimkou. V neposlednom rade nás teší, že sa k nám mnoho klientov vracia – po výstavbe rodinného domu si nechajú postaviť modulárne firemné kancelárie, saunu na záhrade alebo dom pre rodinu svojej dcéry. Za takú dôveru od srdca ďakujeme.

40 modulov: rodinné domy, komerčná stavba aj chaty

V tomto roku sme zhotovili rekordných 40 modulov. Konkrétne išlo o 12 rodinných domov – každý z nich je iný, originálny a osobitý. Na niektoré sa môžete pozrieť do našich referencií, iné na nafotenie ešte len čakajú. Pre jedného klienta sme realizovali unikátnu komerčnú stavbu a trom ďalším sme postavili naozaj luxusné chaty, ktoré sú od bežného bývania prakticky nerozoznateľné.

Horúca novinka: modulárna sauna

Veľmi úspešnou novinkou sa stala naša modulárna sauna, ktorú sme uviedli na trh hneď v dvoch variantoch. Jej obstaranie je paradoxne na trochu dlhšie lakte ako pri modulárnom dome. Skladá sa totiž z mnohých prémiových komponentov, preto ju zvládneme dodať do 6 mesiacov od podpisu zmluvy. Napriek tomu sme presvedčení o tom, že na dobré veci sa oplatí počkať a že zákazníci budú saunu od nás užívať po mnoho generácií, a tak pár mesiacov nehrá žiadnu rolu. Podľa objednávok nie sme sami, kto to tak vidí.

Firmu robia skvelí zamestnanci

V neposlednom rade by sme sa chceli poďakovať našim starostlivým zamestnancom. Oceňujeme, že sa neboja s nami modulárne drevostavby neustále inovovať a posúvať už zavedené štandardy o trochu vyššie. Za to, že sú naše realizácie bez jedinej väčšej reklamácie, vďačíme práve im. Ďakujeme.

Všetkým našim klientom, zamestnancom, spolupracovníkom i kamarátom prajeme pokojný záver tohto roku a mnoho skvelých nápadov a rozhodnutí v tom ďalšom.