Zvažujete, jestli si vybrat stavební firmu s nejlevnější kalkulací, nejhezčími realizacemi nebo naopak v nejbližší vzdálenosti. Všechno má své pro a proti. Povíme vám ale, podle čeho bychom se rozhodovali my.Zvažujete, či si vybrať stavebnú firmu s najlacnejšou kalkuláciou, najkrajšími realizáciami alebo naopak v najbližšej vzdialenosti. Všetko má svoje pre a proti. Povieme vám ale, podľa čoho by sme sa rozhodovali my.

  1. Špičková práca odvedená v prémiovej kvalite

Modulárnym drevostavbám sa venujeme viac ako šesť rokov av Českej republike platíme za priekopníkov tejto oblasti. Od konkurencie sa odlišujeme nielen skúsenosťami, ale dôrazom na kvalitne odvedenú prácu a skvelými výsledkami našich drevostavieb, napríklad v blower-door testoch. Ako jediní a prví v Českej republike sme postavili pasívnu modulárnu drevostavbu na poschodie ao pár mesiacov hneď druhú. Za kvalitu našich stavieb ručíme vlastnou dobrou povesťou.

  1. Pevne stanovený rozpočet

Rozpočet stavby neprekročíme ani o korunu, pretože v oblasti modulárnych drevostavieb skrátka neexistujú viacpráce. Každý, kto niekedy staval, má skúsenosti s tým, že pri výstavbe murovaného domu vzniká množstvo položiek, ktoré pôvodne v rozpočte neboli alebo sa vyrojili až v priebehu stavby. Pri rekonštrukciách starších domov to platí dvojnásobne. Pri výstavbe modulárnej drevostavby však so žiadnymi neočakávanými položkami v rozpočte počítať nemusíte, neprekvapí nás ani zlé počasie, pretože dom vzniká v suchom prostredí výrobnej haly. Každý klient od začiatku presne vie, akú čiastku zaplatí.

  1. Otvorenosť vo všetkých smeroch

Do našej výrobnej haly sa môžete prísť kedykoľvek pozrieť – napríklad aj na výrobu vášho vlastného domu. Radi vám ukážeme, v akom prostredí vzniká, a môžete si napríklad rovno skontrolovať rozvody, než sa zakryjú sadrokartónom. Pokiaľ si nie ste bývaním v modulárnej drevostavbe istí, môžete si prejsť tri ukážkové modulové domy, ktoré sú umiestnené v areáli firmy, alebo vás pozveme na kávu k nám domov, pozrieť sa, ako bývame v modulárnej drevostavbe práve my.

  1. Postará sa o vás jedna styčná osoba

Naši zákazníci oceňujú, že môžu po celú dobu prípravy na nové bývanie komunikovať iba s jedným človekom. Postará sa o inžiniersku stránku veci, vybaví stavebné povolenie alebo dotáciu Zelená úsporám. Vaša styčná osoba sa môže postarať aj o vybavenie na mieru a ďalšie služby. So spolupracujúcimi partnermi je nás dnes vyše 50, a tak by pre zákazníkov nebolo praktické, keby sa s každou jednotlivou záležitosťou museli obracať na niekoho iného.

  1. Bezstarostná stavba

Pri výstavbe murovaného domu klient často musí jazdiť na kontrolné dni, riešiť dodávateľa a často tiež získať odborné znalosti, aby si bol v teréne schopný poradiť s nečakanými udalosťami. Naši klienti obvykle sedia v kľude doma v papučiach, počas prípravy domu sa vypravia na dovolenku alebo majú naopak pokoj kompletne zbaliť všetky svoje veci v súčasnom bývaní. Pohľadom klienta prebieha stavba bez starostí a stresu. Úplne odpadajú dni, kedy musí klient na stavbu chodiť a dozorovať – čas je jedna z našich najdrahších komodít, práve preto dokážu klienti výstavbu modulárneho domu náležite oceniť.

  1. Značná energetická úspora

Lacnejšie riešenie energií treba hľadať už pri samotnej výstavbe domu – keď v tomto ohľade porovnáte murované stavby a modulárne drevostavby, dôjdete k diametrálne rôznym finančným nákladom. Napríklad majiteľ spoločnosti Eko modular Vojtech Juřenčák vo svojej nízkoenergetickej drevostavbe s manželkou kúri, varí, perú a užívajú elektrinu na všetky bežné činnosti a ich náklady sú 500-800 Kč mesačne. Takú energetickú úsporu vám dokáže ponúknuť skutočne precízne a kvalitne postavený modulárny dom.

  1. Individuálny prístup k vášmu vysnívanému bývaniu

Aj keď v katalógu ponúkame množstvo modulárnych drevostavieb „poskladaných“ z jednotlivých modulov, dokážeme stavbu úplne prispôsobiť vašej konkrétnej situácii a podmienkam vášho pozemku. Staviame drevostavby so sedlovou strechou, ktoré zapadnú do tradičnej vidieckej zástavby. Vieme moderné a štýlové drevostavby obložené drevenou fasádou. Postavili sme tiež prvú modulárnu drevostavbu na poschodie v Českej republike. Dokážeme realizovať aj vaše sny o bývaní.

  1. Vybavíme stavebné povolenie aj dotácie

Postaráme sa o všetko papierovanie spojené so stavbou, máme s tým dlhoročné skúsenosti, poradíme s čerpaním dotácií a všetko vybavíme. Nemusíte sa tak báť, že by ste o niečo prišli, o niečom nevedeli alebo si zabudli zistiť určité informácie. My o legislatíve modulárnych drevostavieb vieme prakticky všetko a radi sa o znalosti podelíme.

  1. Rýdzo česká firma

Aj keď máme skúsenosti s realizáciami na Slovensku av Maďarsku, naša firma má české korene v malej obci na južnej Morave blízko Břeclavi. Zamestnávame zručných pracovníkov z okolia, a tak podporujeme lokálnu ekonomiku. Nemáme za sebou veľkých korporátnych vlastníkov, naopak sme si všetko odpracovali vlastnými rukami a hlavou. Na firme nám preto nesmierne záleží a rozhodne nedáme jej povesť napospas ani jedinou priemerne odvedenou zákazkou.

  1. Férová cena za služby s vysokou pridanou hodnotou

Keď klient bez hlbšej znalosti veci porovnáva kalkuláciu od nás s kalkuláciou od konkurencie, môže sa stať, že naša ponuka bude o jednotky percent drahšia. To je fakt, ktorý si dokážeme obhájiť hneď z niekoľkých dôvodov: Našim zamestnancom platíme férové peniaze za skvele odvedenú prácu, používame tie najkvalitnejšie možné materiály – staviame z konštrukčného reziva s najlepšími statickými vlastnosťami – našej práci rozumieme a neustále sa vzdelávame, dokážeme poradiť aj s atypickými projekty a ponúkame skvelý servis. Dobrú firmu nespoznáte pri podpise zmluvy, ale až v prípade, keď chcete pristavať nový modul, vybaviť dotáciu Zelená úsporám alebo poradiť s energiami. Preto si nás zákazníci dlhodobo vyberajú.